Porażka rezerw Rakowa z Polonią Poraj

W meczu 31. kolejki IV ligi Raków II przegrał na własnym boisku z Polonią Poraj 2:4.

Czerwono-niebiescy bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie, bowiem po pół godzinie gry prowadzili już 2:0. Najpierw rzut karny pewnie wykorzystał... bramkarz Mateusz Kos, a następnie golkipera rywali pokonał Alan Jaworski. Niestety kolejne gole zdobywali już tylko nasi rywale.

Sygnał do ataku dał Marcin Kowalski w 35. minucie zdobywając kontakową bramkę. Ten sam zawodnik zaliczył także dwa kolejne trafienia: najpierw w 72., a następnie 78. minucie gry. Wynik ustalił Damian Nowak (86. min.).

Na trzy kolejki przed końcem sezonu Raków II zajmuje 8. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 45. punktów. W kolejnym spotkaniu częstochowianie zmierzą się na wyjeździe z RKS-em Grodziec.

Raków II - Polonia Poraj 2:4 (2:1)

1:0 Kos 27' (z rzutu karnego)

2:0 Jaworski 30'

2:1 Kowalski 35'

2:2  Kowalski 72'

2:3 Kowalski 78'

2:4 Nowak 86'

Raków II: Kos - Mesjasz (65. Zębik), Sołowiej, Nowakowski (75. Opala), Wojtyra, Sośniak, Obodecki, Dzianok, Flak, Siedlik (46. Mańka), Jaworski.