Porażka z Szombierkami. Z Polonią bez udziału publiczności.

W 3. kolejce Haiz IV ligi Raków II przegrał na wyjeździe z Szombierkami Bytom 0:3.

Gospodarze otworzyli wynik już w 8. minucie po bramce Amadeusza Zająca. Następne dwa gole padły w drugiej części spotkania. Najpierw 10. minut po przerwie na listę strzelców wpisał się Przemysław Sawicki. A w doliczonym czasie gry rezultat ustalił Remigiusz Malicki.

Po trzech meczach podopieczni trenera Tomasza Kuźmy mają na swoim koncie 3 punkty (bilans: zwycięstwo i dwie porażki). W kolejnym spotkaniu czerwono-niebiescy zmierzą się na własnym boisku z Polonią Bytom. To spotkanie będzie zamknięte dla publiczności. Pojedynek odbędzie się w sobotę 25 sierpnia o godzinie 15 na boisku bocznym przy ulicy Limanowskiego.

Szombierki Bytom - RKS Raków II Częstochowa 3:0 (1:0)