Poszerzona informacja na temat sprzedaży biletów i karnetów na mecze ligowe Rakowa w sezonie 2021/2022. Karnety jesienne znowu w grze!

Niespełna miesiąc pozostał do startu rozgrywek PKO BP Ekstraklasy! Prezentujemy szczegółowy regulamin i cennik sprzedaży karnetów, których dystrybucja rozpocznie się 1 lipca.

Pytaliście o karnety jesienne. Początkowo planowaliśmy je wprowadzić do sprzedaży w ostatniej kolejności, jednak reagując na Wasze sygnały zdecydowaliśmy, że będą sprzedawane równolegle z całosezonowymi. Zachęcamy do zakupu.

 

W sezonie 2021/2022 PKO BP Ekstraklasy Czerwono-Niebiescy rozegrają 17 meczów w roli gospodarza. W rundzie jesiennej będzie to 9 spotkań. Rozgrywki wystartują w ostatnim tygodniu lipca i potrwają do maja przyszłego roku.

 

W związku z obostrzeniami wynikającymi z pandemii COVID-19 liczba karnetów udostępnionych do sprzedaży wyniesie 1225 (25% pojemności stadionu). Na stadionie znajdzie się wyłącznie taka liczba kibiców, jaką będą dopuszczać aktualne przepisy. Sprzedaż będzie prowadzona stacjonarnie w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00 - 22:00, w kasach biletowych stadionu MSP „Raków” od poniedziałku do soboty w godzinach 16:00 – 20:00, a także drogą internetową na stronie bilety.rakow.com. By zakupić karnet wystarczy podać imię, nazwisko i numer PESEL.

 

Do sprzedaży trafi pięć typów wejściówek (bilety i karnety):
- normalne
- ulgowe
- rodzinne (2 osoby dorosłe i maksymalnie 3 dzieci do 18 roku życia)

- dziecięce (dziecko do 13 roku życia, wejście wyłącznie w obecności opiekuna z ważnym biletem)

- dla osób niepełnosprawnych (bilet darmowy tylko dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz ich opiekunów pobrany po okazaniu aktualnego oświadczenia o niepełnosprawności wraz z dokumentem tożsamości)

 

Poniżej prezentujemy cennik biletów i karnetów na nadchodzący sezon oraz na rundę jesienną:

 

 

Uwaga! Karnety na trybunę za bramką dystrybuuje stowarzyszenie kibiców Wieczny Raków w sklepie Medalik.

 

Posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze Rakowa Częstochowa w rozgrywkach europejskich pucharów UEFA oraz Fortuna Pucharu Polski.

 

Harmonogram sprzedaży karnetów jesiennych i całosezonowych:
1.07 - 4.07 - sprzedaż zamknięta dla karnetowiczów, którzy posiadali karnety całosezonowe w sezonie 2020/2021

5.07 – 7.07 - sprzedaż zamknięta dla karnetowiczów, którzy posiadali karnety na rundę jesienną 2020/2021

07.07 - sprzedaż zamknięta dla posiadaczy wirtualnych biletów
Od 8.07 - sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców

 

Karnety i bilety ulgowe:
Przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 70 lat. W przypadku posiadania ważnej legitymacji studenckiej, której ważność w systemie biletowym wygasła, należy udać się do Sklepu Rakowa w Galerii Jurajskiej lub skontaktować się na adres [email protected].

 

Zwalnianie miejsc na stadionie przez karnetowiczów:

Każdego karnetowicza, który nie będzie mógł pojawić się na danym meczu, prosimy o każdorazowe zwolnienie swojego miejsca i udostępnienie go do wolnej sprzedaży. Będzie można to zrobić logując się na konto w systemie biletowym lub bezpośrednio w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej. Pamiętajcie. Żadne miejsce nie może się zmarnować! Potrzebujemy Was na naszym stadionie jak najwięcej.

 

W cenę karnetów nie wliczają się mecze Ligi Konferencji Europy oraz Fortuna Pucharu Polski. O cenach wejściówek na te spotkania poinformujemy w osobnym komunikacie.

 

Do zobaczenia przy #L83!