Pożegnaliśmy skansen!

Mecz kontrolny ze Skrą Częstochowa, prezentacja pierwszego zespołu, a także koszulek na sezon 2019/2020. W piątek, 12 lipca, pożegnaliśmy się ze skansenem w obecnej formie.

Równo o godzinie 16:00 rozpoczęliśmy sparing ze Skrą Częstochowa. Po bramce Daniana Pavlasa “Czerwono-Niebiescy” pokonali “Skrzaków” 1:0. To spotkanie było jednak tylko preludium przed najgorętszymi wydarzeniami piątkowego popołudnia.

Drugą częścią pożegnania z L83 przed renowacją była prezentacja trykotów meczowych na sezon w PKO Ekstraklasie. Stroje, zarówno domowy, jak i wyjazdowy, są nawiązaniem do koszulki kibiców “Medaliki” z sezonu 2014/2015. Nasz projekt to forma podziękowań dla kibiców za ich wsparcie w powrocie klubu na najwyższy szczebel rozgrywek.

Punktem kulminacyjnym była prezentacja pierwszej drużyny, a także sztabu szkoleniowego Rakowa Częstochowa przed nadchodzącym sezonem 2019/2020 w PKO Ekstraklasie. Każdy z reprezentantów “Czerwono-Niebieskich” otrzymał gorące brawa od licznie zgromadzonej publiczności. 

Na sam koniec nasi kibice mieli możliwość zdobycia autografów oraz zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z głównymi bohaterami piątkowego wydarzenia.

Stadion przy ulicy Limanowskiego 83 był świadkiem wielu wzniosłych i pięknych momentów. Cieszymy się, że pożegnaliście razem z nami skansen w obecnej formie. Dziękujemy za Waszą obecność!

Przypominamy, że trwa sprzedaż karnetów na rundę jesienną 2019. Zachęcamy do zakupu i wspierania “Czerwono-Niebieskich” w trakcie historycznego sezonu w PKO Ekstraklasie! Bądźcie zawsze tam, gdzie nasz RKS gra! Karnety można zakupić TUTAJ.