Pożegnanie ze skansenem. Prezentacja drużyny Rakowa Częstochowa!

W piątek, 12 lipca, czeka nas emocjonujące popołudnie! O godzinie 16:00 rozpocznie się mecz kontrolny Raków Częstochowa - Skra Częstochowa, a po nim odbędzie się prezentacja pierwszej drużyny, a także strojów na sezon 2019/2020. Wszystko po to, by przed przebudową godnie pożegnać się z “Limanką”!

Jak wszyscy dobrze wiemy, rundę jesienną sezonu 2019/2020 PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa będzie rozgrywał w Bełchatowie. To pierwsza taka sytuacja w historii naszego klubu. Chcemy przed renowacją jak najlepiej pożegnać się z “Limanką”, która przez wiele lat była naszym domem. To właśnie na tym stadionie przeżywaliśmy piękne i emocjonujące chwile, które pamiętać będziemy do końca życia. Zachęcamy Was do przyjścia na stadion, bo czeka Was popołudnie pełne wrażeń!

O godzinie 16:00 rozpocznie się sparing Rakowa Częstochowa ze Skrą Częstochowa. Będzie to ostatnia okazja do zobaczenia naszej drużyny na L83 w tym roku. Nie mieliście szansy poznać naszych nowych zawodników? Nie macie zdjęcia z piłkarzami, którzy zapewnili nam grę w Ekstraklasie po 21 latach? Nic straconego! Po zakończeniu meczu kontrolnego rozpocznie się prezentacja zespołu na sezon 2019/2020. Koniecznie przyjdźcie i spotkajcie się z naszą całą drużyną. Ale to nie koniec! W piątek zaprezentujemy Wam także stroje, w jakich “Czerwono-Niebiescy” będą walczyć w rozgrywkach ligowych. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych, ale o nich dowiecie się z kolejnych newsów.

Zapraszajcie na to wydarzenie swoje rodziny i znajomych. Przyjdźcie i wspólnie pożegnajmy się z “Limanką”. Widzimy się w piątek, 12 lipca, o godzinie 16:00 - tam, gdzie zawsze!

Przypominamy, że cały czas możecie kupować karnety na rundę jesienną 2019. W poniedziałek ruszyła otwarta sprzedaż. Czy masz już swój karnet? Jeżeli nie, to TUTAJ możesz kupić go już dzisiaj!

wydarzenie piatek