Poznaj Polskę na Sportowo - zgłoś drużynę i obejrzyj mecz Rakowa z Koroną Kielce!

Dołączamy do akcji "Poznaj Polskę na Sportowo" organizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki. W ramach tego projektu kluby piłkarskie zrzeszone w PZPN będą mogły obejrzeć mecz Rakowa z Koroną Kielce, zgłaszając się do udziału poprzez system PPnS.

„Poznaj Polskę na sportowo” umożliwia wyjazdy na mecze piłkarskie rundy jesiennej sezonu 2022/2023:

- klubów na poziomie Ekstraklasy, I Ligi oraz II Ligi, Ekstraligi kobiet oraz Ekstraklasy Futsalu – zarówno spotkania ligowe, jak i mecze Pucharu Polski;

- mecze reprezentacji Polski (zaproszenia na mecz reprezentacji A mężczyzn będą dostępne w przedsięwzięciu PPnS wyłącznie dla laureatów konkursu wiedzy o piłce nożnej).

 

Każdy klub, który przystąpi do PPnS, może złożyć wniosek o przyznanie biletów dla zawodników w liczbie od 18 do 45 oraz 1-3 opiekunów na każde wybrane wydarzenie sportowe znajdujące się na liście wydarzeń w systemie informatycznym PPnS. Z zastrzeżeniem, że mecze w rozgrywkach klubowych nie mogą być oddalone od siedziby klubu więcej niż 300 km. Ograniczenie to nie dotyczy meczów reprezentacji Polski.

 

Lista wydarzeń i bieżące informacje znajdują się w systemie PPnS: TUTAJ.


Szczegółowa instrukcja dotycząca zgłoszenia swojej grupy znajduje się: TUTAJ

 

Akcja odbędzie się na meczu z Koroną Kielce zaplanowanym na 22 października, godz. 20:00 na stadionie przy ul. Limanowskiego 83. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu na adres [email protected].