PP: Znicz Kłobuck – RKS Raków II 0:9

Druga drużyna Rakowa wygrała dziś w meczu I Rundy Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa ze Zniczem Kłobuck aż 9:0. Kolejny mecz w Pucharze Polski nasi piłkarze rozegrają 10 września.

Drużyna Rakowa złożona przede wszystkim z młodych piłkarzy pewnie wygrała z A-klasowym Zniczem Kłobuck 9:0. - Od początku to my dyktowaliśmy warunki gry. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0. Drużyna Znicza Kłobuck stawiała zdecydowanie mniejszy opór po czerwonej kartce dla jednego z piłkarzy. W drugiej połowie nasza gra była zdecydowanie spokojniejsza, zaczęliśmy więcej grać piłką i wtedy worek z bramkami się rozwiązał – podsumowuje trener Robert Brzeziński. Znicz miał w tym meczu dwie poważne szanse na zdobycie bramki jakimi były rzuty karne ale jeden z nich został przestrzelony, a drugi obronił bramkarz Rakowa, Michał Łatka.