Prezentacja Kibiców - 31.01 [HARMONOGRAM]

Przedstawiamy Wam harmonogram Prezentacji Kibiców, która odbędzie się 31 stycznia w Hali Częstochowa przy ul. Żużlowej.

17:30 – Otwarcie drzwi

Od tego momentu będziecie mogli korzystać ze wszystkich atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy. Pod okiem trenerów sprawdzicie się w żonglerce piłką, będziecie mogli spróbować swoich sił na mechanicznym byku, czy stanąć w szranki z profesjonalnym graczem FIFA w Strefie Philips z FIFĄ 20. Na najmłodszych będą czekać dmuchańce, stanowiska gier i zabaw, a to wszystko z czerwono-niebieskimi barwami na buziach. 

 

19:00 – Prezentacja Akademii

Pierwsza część wydarzenia, w której przybliżymy działalność Akademii Raków. Kibiców pozna m.in. dyrektor Marek Śledź, czyli człowiek odpowiadający za system szkolenia czerwono-niebieskich diamentów. 

 

20:00 – Prezentacja I Drużyny

Na scenie pojawią się Wasi ulubieńcy z boisk PKO Ekstraklasy, czyli pierwsza drużyna Rakowa Częstochowa. Podopieczni trenera Marka Papszuna przybędą na spotkanie z kibicami prosto z obozu przygotowawczego na Cyprze.

 

20:45 - Prezentacja Kibiców

Właściwa część wydarzenia, czyli to, na co piłkarze czekają najbardziej! Możliwość spotkania się z Wami twarzą w twarz, rozmowa, uścisk dłoni, wspólne zdjęcie, a to wszystko w rodzinnej i serdecznej atmosferze.

 

Imprezę poprowadzi DJ Ucho. Wstęp wolny.