Prezentacja Rakowa przed rundą wiosenną

23. lutego odbędzie się oficjalna prezentacja naszej drużyny przed rundą wiosenną Nice 1 Ligi. 

 - Chcemy przedstawić zespół, który za kilka tygodni będzie grał o punkty w drugiej części sezonu. Taka prezentacja to również bardzo dobra okazja do oficjalnego powitania nowych zawodników, którzy zasilili Raków w zimowym okienku transferowym. Oczywiście przygotowaliśmy również inne atrakcje dla naszych kibiców. Między innymi wystąpi zespół muzyczny Rockodyl. Podczas prezentacji będzie można również nabyć gadżety naszego klubu oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z piłkarzami - mówi prezes Janusz Żyła

Impreza odbędzie się w Centrum Kongresowo-Szkoleniowym przy ulicy Przemysłowej 9. Jej start zaplanowano na godzinę 18.30. Wstęp będzie wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc klub będzie wydawał bezpłatne zaproszenia dla kibiców. Szczegóły ich dystrybucji podamy na początku przyszłego tygodnia. 

Prezentację Rakowa Częstochowa poprowadzą dziennikarze Polsatu Sport: Paulina Chylewska i Marcin Feddek.