Prezenty mikołajkowe od Medalika

W tym roku w świętego Mikołaja wcielił się Rycerz Medalik. Klubowa maskotka odwiedziła najmłodszych pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP na Parkitce oraz na ulicy Polskiego Czerwonego Krzyża.

Raków Częstochowa wraz z al.to, Kukuryku oraz Centrum Handlowo-Usługowym Jagiellończycy przygotował paczki dla dzieci, które dzień świętego Mikołaja musiały spędzić w szpitalu. Medalik przekazał dzieciom słodycze, gry planszowe, klocki LEGO oraz klubowe gadżety. Tym samym każdy z najmłodszych pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP na Parkitce oraz na ulicy Polskiego Czerwonego Krzyża otrzymał upominek.

 

Medalik i partnerzy sprawili uśmiech dzieciom. Rycerz chętnie pozował do zdjęć, zbijał piątki, bawił się z najmłodszymi, a także... pojedynkował się na miecze! Szóstego grudnia, mimo obecności w szpitalu i walki z różnymi chorobami, dzieci miały mnóstwo frajdy.

 

Po wizytach w szpitalach Medalik udał się do Centrum Handlowo-Usługowego Jagiellończycy na Rakowie, gdzie zawsze można spotkać wielu sympatyków Rakowa. Rycerz rozdał upominki dla klientów, którzy tego dnia robili zakupy u jednego z partnerów naszej mikołajkowej akcji.

 

Kliknij, by obejrzeć fotorelację!