Proces akredytacyjny na mecze Rakowa II i CLJ

Zainteresowani dziennikarze mogą składać wnioski o przyznanie akredytacji na mecze domowe Rakowa II w Zina IV Lidze oraz naszych drużyn Akademii, które występują w Centralnej Lidze Juniorów.

Wnioski należy wysyłać na adres mailowy: [email protected]. W wiadomości e-mail należy podać: imię i nazwisko, nazwę redakcji, numer telefonu oraz rodzaj akredytacji (prasa lub foto). 

 

Do piątku (13 sierpnia) czekamy na wnioski o przyznanie akredytacji stałych na mecze Rakowa II i drużyn występujących w Centralnej Lidze Juniorów. 

 

Natomiast do każdego ostatniego dnia roboczego poprzedzającego mecz w Zina IV Lidze bądź CLJ można zgłaszać jednorazowe wnioski akredytacyjne. We wniosku należy oprócz danych podanych powyżej napisać, na jaki mecz dziennikarz chce się akredytować. 

 

Przypominamy, że pierwsze spotkania naszych drużyn odbędą się już w ten weekend. O godzinie 10 w sobotę Raków II zmierzy się z Szombierkami Bytom. Z kolei w niedzielę o 11.15 Raków U-18 w 1. kolejce CLJ podejmie na własnym boisku Legię Warszawa.