Projekt Piłkarska Gwiazdka wstrzymany

W tym roku Raków Częstochowa rezygnuje z organizacji Piłkarskiej Gwiazdki i jednocześnie zaprasza wszystkich kibiców na Świąteczne Granie z Kubą.

- Po konsultacjach wewnątrz klubu zdecydowaliśmy się, że w tym roku nie będziemy organizować Piłkarskiej Gwiazdki. Zaważyło na tym kilka czynników. Przede wszystkim nasza drużyna jest w chwili obecnej na zasłużonych urlopach i wielu zawodników Rakowa nie mogłoby uczestniczyć w imprezie. Ciężko byłoby też sprowadzić znanych piłkarzy, bowiem Lotto Ekstraklasa swoje rozgrywki kończy tuż przed Bożym Narodzeniem. Dodatkowo Fundacja Ludzki Gest organizuje Świąteczne Granie z Kubą, które zapowiada się niezwykle atrakcyjnie i na tę imprezę serdecznie zapraszamy! Jednocześnie chcę podkreślić, że nie wykluczamy powrotu Piłkarskiej Gwiazdki w przyszłym roku. Jednak musimy zastanowić się nad formułą tego wydarzenia - tłumaczy dyrektor ds. marketingu Grzegorz Brudnik

Świąteczne Granie z Kubą to impreza charytatywna, na której odbędzie się turniej piłki nożnej z udziałem wielu gwiazd sportu i estrady. Po zawodach nastąpią koncerty czołowych hip-hopowych artystów. Wydarzenie organizowane przez Fundację Ludzki Gest, której ambasadorem jest Jakub Błaszczykowski odbędzie się 28 grudnia o godzinie 17 w Hali Sportowej Częstochowa.