Przed 2. kolejką Centralnej Ligi Juniorów

W najbliższy weekend nasze dwie drużyny występujące w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów rozegrają kolejne mecze o punkty.

Ekipa U-17 po sobotnim zwycięstwie nad Rozwojem Katowice 2:1 tym razem zagra na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Drużyna z województwa dolnośląskiego na inaugurację rozgrywek zremisowała 2:2 z GKS-em Tychy. Wrocławianie przegrywali 0:2, ale ostatecznie zdołali odwrócić losy meczu i ostatecznie z Tychów wyjechali z punktem. 

 

W rundzie jesiennej Raków na wyjeździe pokonał Śląsk 4:0, a bramki dla nas zdobywali Miłosz Rogula, Dominik Sławuta, Łukasz Makarski i Mateusz Niedziałkowski. W rewanżu górą byli nasi rywale, którzy na Limanowskiego wygrali 5:0. Ostatecznie na koniec rozgrywek Śląsk i Raków zgromadzili po 27 punktów, jednak to wrocławianie dzięki lepszemu bilansowi w spotkaniach bezpośrednich wyprzedzili Czerwono-Niebieskich i zajęli 2. miejsce. 

 

Mecz Śląsk - Raków odbędzie się 13 marca o godzinie 13. 

 

 

Z kolei zespół U-15 rozegra pierwszy mecz w rundzie wiosennej na Limanowskiego. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Piotra Lenartowskiego będzie Miedź Legnica, która na inaugurację rozgrywek przegrała 0:2 z Zagłębiem Lubin. Z kolei nasz zespół wygrał 2:1 z TS-em Przylep Zielona Góra. 

 

Raków z Miedzią w rundzie jesiennej w Legnicy zremisował 1:1. Z kolei pod Jasną Górą gospodarze wygrali 5:1 po dwóch golach Dominika Cieślaka oraz trafieniach Mateusza Głowińskiego, Bartłomieja Odrzywolskiego i Emanuela Gibały. 

 

Spotkanie Raków - Miedź zostanie rozegrane 13 marca o godzinie 12.