Przed nami I edycja Turnieju Klubów Filialnych

W sobotę, 8 czerwca na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Limanowskiego 83 odbędzie się pierwsza edycja Turnieju Klubów Filialnych.

W pierwszej edycji Turnieju Klubów Filialnych wezmą udział zawodnicy z rocznika 2015. W sobotnich zmaganiach uczestniczyć będą 24 zespoły podzielone na 4 grupy. Mecze toczone będą równocześnie na czterech boiskach. Rywalizacja rozpocznie się o 8:30, a planowo zakończy o 15:10.

 

– Już w sobotę czeka nas duża dawka rywalizacji, bo od rana na Limanowskiego zjadą 24 zespoły z naszych klubów filialnych. Cieszę się z dużego zainteresowania naszych partnerów. Liczymy na wiele fajnych meczów, ogrom goli i przede wszystkim mnóstwo pozytywnych emocji – zapowiada przed turniejem szef Projektu Klubów Filialnych, Jacek Ciekot.

 

Projekt Klubów Filialnych został zapoczątkowany w 2018 roku i zakłada wielopłaszczyznową współpracę między Akademią Rakowa a jej partnerami. Obejmuje między innymi takie obszary jak metodyka czy organizacja pracy. Obecnie w PKF zrzeszone jest 46 klubów z dziewięciu województw.