Przegląd prasy po meczu Bytovia Bytów - Raków Częstochowa

Co pisano w mediach po remisie częstochowskiego zespołu na wymagającym terenie w Bytowie? Zapraszamy na krótki przegląd prasy!

SportoweFakty: Raków Częstochowa jeszcze nie świętuje

SportoweFakty cytują słowa trenera Papszuna, który mówił o sześciu piłkach meczowych. Zaznaczają też w swojej relacji to, że Petrasek jest czwarty w klasyfikacji strzelców Fortuna 1 Ligi.

 

Onet: Feta odłożona, Raków tylko zremisował z Bytovią

W swojej relacji pomeczowej Onet stwierdził, że podopieczni trenera Stawskiego skupili się tylko na defensywie. Przytaczane są też scenariusze innych meczów, które mogą dać awans naszemu zespołowi.

 

Polsat Sport: Miało być święto dla Rakowa. Koronacja odroczona…

Zdaniem Polsatu Sport oba zespoły stworzyły ciekawe widowisko, które miało dwóch bohaterów: Tomasa Petraska i Bartosza Wolskiego.

 

Gol24: Awans odłożony

Gol24 przekazuje, że obie drużyny miały w końcówce okazje na zdobycie zwycięskiego gola. Gospodarze pogubili się jednak przy wyprowadzaniu kontry, a częstochowianom na drodze stanął bramkarz Bytovii.

 

Weszło: Na Petrasku do ekstraklasy? Bytovia na to: nie tak prędko!

Jednym z bohaterów tekstu na Weszło jest Tomas Petrasek, który strzelił już 23 bramki w barwach częstochowskiego zespołu. W swoim tekście Weszło relacjonuje, że obie drużyny miały sytuacje, które mogły zakończyć się bramką na wagę wygranej.

 

PilkaNozna: Remis Rakowa w Bytowie. Lider jeszcze bez awansu

PilkaNozna jest kolejnym portalem, który wymienia czeskiego obrońcę jako głównego bohatera meczu Bytovii z Rakowem. W zespole z Bytowa najlepszym zawodnikiem był natomiast Bartosz Wolski.

 

Najwięcej materiałów znajdziecie jednak na naszej stronie.

Relacja: Remis Rakowa w Bytowie

Bramki: Bramki z meczu Bytovia Bytów - Raków Częstochowa [WIDEO]

Wypowiedzi trenerówKonferencja prasowa po meczu Bytovia Bytów - Raków Częstochowa [WIDEO]

Marcin ListkowskiKoncentrujemy się tylko na tym, co dzieje się na boisku

Łukasz Góra: Żałujemy meczu w Bytowie

Inne4 ciekawostki po meczu Bytovia Bytów - Raków Częstochowa