Przegląd prasy po meczu Jagiellonia - Raków

Podopieczni trenera Marka Papszuna pokonali w sobotę Jagiellonię Białystok 1:0. Bramkę na wagę wygranej zdobył Tomas Petrasek. Co pisano w mediach po zwycięstwie naszego zespołu? Zapraszamy na krótki przegląd prasy.

SportoweFakty: Niespodzianka w Białymstoku, beniaminek z pierwszą wygraną

 

W swojej relacji Sportowe Fakty przekazują, że w Białymstoku długo zanosiło się na remis, a zwycięstwo Rakowa było “niespodziewane”.

 

Onet.pl: Sobota służy beniaminkom. Raków pokonał Jagę

 

Onet z kolei zauważa, że w sobotę zwycięstwa odniosły oba zespoły, które przed sezonem awansowały do PKO Ekstraklasy. “W pierwszej połowie to właśnie goście radzili sobie lepiej. Piłkarze Jagi mieli problemy z grającym w systemie 3-4-3 Rakowem. Beniaminek atakował odważnie i bez kompleksów”.

 

Polsat Sport: Raków triumfował w Białymstoku

 

Polsat Sport spostrzega też fakt, iż Jagiellonia zagrała w niezmienionym składzie w porównaniu do meczu 1. kolejki. Natomiast trener Marek Papszun dokonał czterech zmian w wyjściowym składzie.

 

Sport.pl: Niespodzianka w Białymstoku. Jagiellonia przegrała z beniaminkiem po golu w końcówce

 

Sport.pl podkreśla, że ważną postacią w sobotnim spotkaniu był także Michał Gliwa, który kilkukrotnie dobrze interweniował.

 

Gol24.pl: Raków Częstochowa nie taki słaby jak go malują. Pogroził Jagiellonii Białystok, której wbił gola

 

Gol24.pl, podobnie jak Sport.pl, bohaterem meczu wybrał Michała Gliwę. Ponadto Gol24.pl wystawił ocenę atrakcyjności meczu 6/10.

 

PilkaNozna.pl: Raków wygrywa z Jagiellonią

 

Zdaniem portalu PilkaNozna.pl początek sobotniego meczu nie zapowiadały porywającego widowiska. Spotkanie rozkręciło się dopiero w następnych minutach.