Przegląd prasy po meczu Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Raków Częstochowa pokonał Bruk-Bet Termalikę Nieciecza w meczu 24. kolejki Fortuna 1. Ligi. Co pisano w mediach po wygranej częstochowskiego zespołu? Zapraszamy na krótki przegląd prasy!

SportoweFakty: Skromna wygrana Rakowa Częstochowa. Pierwszy gol Patricka Fridaya Eze

SportoweFakty podkreślają fakt, że Raków dobrze wywiązał się z roli faworyta i pokonał Bruk-Bet Termalikę Nieciecza pomimo zmęczenia po pucharowym meczu z Legią Warszawa.

Onet.pl: Raków Częstochowa nie zwalnia tempa

Z kolei Onet.pl zwraca uwagę na to, że częstochowski zespół ma sporą przewagę nad resztą stawki i ma duże szanse awansu do Lotto Ekstraklasy.

PolsatSport.pl: Skromny triumf Rakowa. "Piątek" zrobił różnicę

Zdaniem Polsatu Sport to Patrick Friday Eze był głównym bohaterem niedzielnego meczu. Przypomniano także o świetnej zwycięskiej serii Rakowa Częstochowa - dziewięć ligowych zwycięstw z rzędu.

Weszło.com: Czy Raków awansuje przed Wielkanocą?

Weszło w swojej relacji nie zadaje pytania o to, “czy” Raków awansuje, ale “kiedy”. Głównymi powodami dobrej dyspozycji częstochowian jest upór, dyscyplina taktyczna i konsekwencja.

Przegląd Sportowy: DWAJ PANOWIE P. JESZCZE ZDROWO NAROZRABIAJĄ [KOMENTARZ]

W poniedziałkowym tekście Przegląd Sportowy skupia się na dwóch osobach - Marku Papszunie i Tomasie Petrasku. Pierwszego nazywa “Polskim Kloppem”, drugiego “Czeskim czołgiem”.

Gol24: Raków nie bez problemu wygrał z Bruk-Betem. Fantastyczny tydzień za częstochowianami

Gol24 pisze o emocjonującym meczu Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, wystawiając mu notę atrakcyjności 7/10. Zwraca też uwagę na to, że Friday Eze po raz pierwszy zagrał w wyjściowym składzie i wykorzystał swoją szansę.