Przegląd prasy po meczu z Lechem

Wtorkowe zwycięstwo nad Lechem Poznań odbiło się szerokim echem w polskich mediach sportowych. Poniżej prezentujemy wybrane publikacje dotyczące spotkania 1/16 Pucharu Polski. 

Lech był, czy go nie było? - Katowicki Sport

Na taki mecz czekano w Częstochowie od ponad 20 lat. I się doczekano, choć wielu kibicom miejscowego Rakowa pojawiły się na głowie siwe włosy albo po prostu ich zabrakło, czerwono-niebiescy wreszcie odzyskują swój sportowy blask.

https://sportdziennik.pl/lech-byl-czy-go-nie-bylo/

KOLEJORZ ZNÓW UPOKORZONY! WIELKI MECZ RAKOWA, PIERWSZOLIGOWIEC GRA DALEJ - Przegląd Sportowy

Kolejna kompromitacja Lecha Poznań, który odpadł z Pucharu Polski z pierwszoligowcem. Raków Częstochowa wygrał 1:0, a mógł wyżej.

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/puchar-polski/rakow-czestochowa-lech-poznan-relacja-i-wynik-meczu-w-pucharze-polski/knpcvt0

Raków gotowy na Ekstraklasę, Częstochowa jeszcze nie. Na Lecha szkoda słów - weszlo.com

Z pozoru we wtorek w Częstochowie mieliśmy klasyczny mecz z gatunku „jedni wszystko mogą, nic nie muszą, a dla drugich awans jest obowiązkiem”. Trudno jednak było nie węszyć zwycięstwa pierwszoligowego Rakowa nad Lechem Poznań patrząc na aktualną formę jednych i drugich.

http://weszlo.com/2018/10/31/rakow-gotowy-ekstraklase-czestochowa-jeszcze-lecha-szkoda-slow/

Częstochowa. Raków nie musiał, ale wyrzucił Lecha za burtę Pucharu Polski - czestochowa.wyborcza.pl

Lech Poznań za sprawą piłkarzy Rakowa Częstochowa może skupić się na walce w ekstraklasie. We wtorkowy wieczór 30 października ziściły się przepowiednie, że rozpędzony lider I ligi rozjedzie pogrążonego w kryzysie "Kolejorza". Raków wygrał 1:0 i awansował do 1/8 Pucharu Polski.

http://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,48725,24112205,czestochowa-rakow-nie-musial-ale-wyrzucil-lecha-za-burte-pucharu.html#s=BoxLoCzLink

Raków Częstochowa - Lech Poznań. Niespodzianka! Kolejorz odpada z Pucharu Polski! - sport.pl

Raków Częstochowa bez kłopotów pokonał Lecha Poznań w 1/16 finału Pucharu Polski. Najlepszy zespół pierwszej ligi wygrał tylko jedną bramką, choć zasłużył na zdecydowanie więcej. Po meczu piłkarze Kolejorza podeszli do sektora poznańskich kibiców i po długich tłumaczeniach oddali im swoje koszulki.

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24112021,rakow-czestochowa-lech-poznan-niespodzianka-kolejorz-odpada.html#s=BoxSportImg3

Profesor Papszun utarł nosa Lechowi – i kto tu gra w ekstraklasie? - futbolfejs.pl

Raków Czestochowa jak futbolowy profesor – dojrzały, mądry, ale i karcący, gdy widzi błędy uczniaka. Lech Poznań – właśnie jak uczniak, na dodatek taki, co to kręci się i wierci w oślej ławce, a wiedza do głowy wchodzi mu wyjątkowo opornie. Tak mniej więcej wyglądał w dużym skrócie mecz 1/16 finału Pucharu Polski, w którym Raków wygrał z Lechem 1:0 po golu Miłosza Szczepańskiego już w 3. minucie.

http://futbolfejs.pl/ekstraklasa/lech-poznan/profesor-papszun-utarl-nosa-lechowi-gra-ekstraklasie/

Puchar Polski: Raków Częstochowa - Lech Poznań 1:0 Sensacyjne zwycięstwo - Dziennik Zachodni

Na 1/16 finału zakończyła się tegoroczna przygoda Lecha Poznań z Pucharem Polski. Siedmiokrotni mistrzowie Polski w pełni zasłużenie ulegli liderowi Fortuna 1 ligi drużynie Rakowa Częstochowa 0:1, ale w tym przypadku trudno mówić o sensacji. Rewelacyjny zespół Marka Papszuna zdominował bowiem Kolejorza w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła.

https://dziennikzachodni.pl/puchar-polski-rakow-czestochowa-lech-poznan-10-zdjecia-sensacyjne-zwyciestwo/ar/13630302

Raków Częstochowa w 1/8 finału, tragiczna gra Lecha Poznań! - SportoweFakty.pl

Lech Poznań za burtą Pucharu Polski! W meczu 1/16 finału z Rakowem Częstochowa drużyna Ivana Djurdjevicia zaprezentowała się koszmarnie i przegrała 0:1.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/785706/pp-rakow-czestochowa-w-18-finalu-tragiczna-gra-lecha-poznan

Niespodzianka pod Jasną Górą, Kolejorz za burtą - onet.pl

W meczu 1/16 finału Pucharu Polski Raków Częstochowa pokonał na swoim boisku Lecha Poznań 1:0. Bramkę na wagę awansu do kolejnej rundy rozgrywek zdobył Miłosz Szczepański.

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/puchar-polski/puchar-polski-rakow-czestochowa-lech-poznan-wynik-meczu/g5w8m4b

Raków wygrywa z Lechem, Chrobry z Pogonią Siedlce - 1liga.org

Raków Częstochowa pokonał Lecha Poznań i zameldował się w kolejnej fazie Pucharu Polski. Chrobry Głogów wygrał w Siedlcach, a w Bytowie gospodarze musieli uznać wyższość Śląska Wrocław.

http://www.1liga.org/aktualnosci/pp-rakow-wygrywa-z-lechem-chrobry-z-pogonia-siedlce-6673

30 milionów złotych za Papszuna? Cena poszła w górę! - PolsatSport.pl

Raków Częstochowa w świetnym stylu pokonał Lecha Poznań 1:0 w meczu 1/16 finału Pucharu Polski. Tym samym cena za trenera Marka Papszuna wzrosła po raz kolejny.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-10-30/30-milionow-zlotych-za-papszuna-cena-poszla-w-gore/?ref=wyszukiwarka

Raków wyeliminował Lecha Poznań z Pucharu Polski! - wczestochowie.pl

Lider Fortuna 1 Ligi częstochowski Raków pokonał we wtorek, 30 października na własnym stadionie 1:0 Lecha Poznań i awansował do 1/18 Pucharu Polski.

http://www.wczestochowie.pl/artykul/31566,rakow-wyeliminowal-lecha-poznan-z-pucharu-polski-

Poznańska lokomotywa wykolejona w Częstochowie - czestochowskie24.pl

Raków Częstochowa  wyeliminował w 1/16 finału Pucharu Polski ekipę Lecha Poznań. Jedynego gola strzelił już w 3. minucie Miłosz Szczepański, który pięknym uderzeniem pokonał Jasmina Buricia.

http://czestochowskie24.pl/czestochowa/poznanska-lokomotywa-zatrzymana-w-czestochowie/

Wielkie święto na Limanowskiego. Raków zdominował Lecha Poznań! - Radio Fon

Raków Częstochowa pokonał na własnym stadionie Lech Poznań 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Miłosz Szczepański. Dzięki tej wygranej, częstochowianie awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski.

http://radiofon.fm/wielkie-swieto-na-limanowskiego-rakow-zdominowal-lecha-poznan/

Permanentny kryzys Lecha, karna Legia - Rzeczpospolita

Lider I ligi, Raków Częstochowa, okazał się lepszy od klubu z Poznania.

https://www.rp.pl/Pilka-nozna/181039908-Puchar-Polski-Permanentny-kryzys-Lecha-karna-Legia.html