Przejazd autokarem na mecz Raków - FK Sūduva

Już w czwartek, 29 lipca o godzinie 19.00 Czerwono-Niebiescy na stadionie przy ul. Rychlińskiego 21 w Bielsku-Białej rozegrają rewanżowy mecz II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA z FK Sūduva. Przypominamy, że istnieje możliwość udania się na to spotkanie transportem zorganizowanym przez klub.

Koszt przejazdu w obie strony wynosi 1 złotówkę dla posiadaczy karnetu oraz 9 złotych dla pozostałych kibiców. Wyjazd do Bielska-Białej odbędzie się w czwartek, 29 lipca o godzinie 15:00 spod stadionu przy ulicy Limanowskiego 83. Pierwotnie wyjazd miał odbyć się z parkingu przy ul. Lipowej, jednak obiekt jest tymczasowo wyłączony z użytkowania. Powrót do Częstochowy odbędzie się 30 minut po zakończeniu spotkania.

 

Sprzedaż biletów na mecz oraz na przejazd autokarami prowadzona jest za pośrednictwem platformy online bilety.rakow.com, stacjonarnie w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00 - 22:00 oraz w kasie biletowej stadionu MSP „Raków” w godzinach 16:00 – 20:00. Sprzedaż biletów na przejazd autokarami potrwa do środy, 28 lipca do godziny 22:00. 

 

Kibic, który zakupi bilet na zorganizowany transport, zobowiązany jest do wydrukowania i okazania biletu w formie papierowej, wsiadając do autokaru. Ponadto, wszyscy kibice wsiadający do autokaru będą mieli przypisany numer. W związku z tym, powrót nastąpi tylko i wyłącznie tym samym autokarem. 

 

W środę w osobnym komunikacie przekażemy informacje organizacyjne dla kibiców, którzy do Bielska-Białej udadzą się własnym transportem.