Przejazd autokarem na mecz Raków - Rubin

Już w czwartek, 5 sierpnia o godzinie 21.00 Czerwono-Niebiescy na stadionie miejskim przy ul. Rychlińskiego 21 w Bielsku-Białej rozegrają pierwszy mecz III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA z Rubinem Kazań. Przypominamy, że istnieje możliwość udania się na to spotkanie transportem zorganizowanym przez klub.

Koszt przejazdu w obie strony wynosi 1 złotówkę dla posiadaczy karnetu oraz 9 złotych dla pozostałych kibiców. Wyjazd do Bielska-Białej odbędzie się w czwartek, 5 sierpnia o godzinie 17:00 spod stadionu przy ulicy Limanowskiego 83. Powrót do Częstochowy odbędzie się 30 minut po zakończeniu spotkania.

 

Sprzedaż biletów na mecz oraz na przejazd autokarami prowadzona jest za pośrednictwem platformy online bilety.rakow.com, stacjonarnie w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00 - 22:00 oraz w kasie biletowej stadionu MSP „Raków” w godzinach 16:00 – 20:00. Sprzedaż biletów na przejazd autokarami potrwa do środy, 4 sierpnia do godziny 22:00. 

 

Kibic, który zakupi bilet na zorganizowany transport, zobowiązany jest do wydrukowania i okazania biletu w formie papierowej, wsiadając do autokaru. Ponadto, wszyscy kibice wsiadający do autokaru będą mieli przypisany numer. W związku z tym, powrót nastąpi tylko i wyłącznie tym samym autokarem.