Przełamanie rezerw Rakowa

W meczu 21. kolejki Haiz IV ligi Raków II pokonał na własnym boisku rezerwy Piasta Gliwice 1:0. Były to pierwsze punkty zdobyte przez nasz zespół w rundzie wiosennej. 

Jedynego gola w spotkaniu zdobył w 83. minucie Marcin Bawolik. Częstochowianie dzięki zwycięstwu awansowali na 12. miejsce w tabeli. Podopieczni Dawida Krzętowskiego mają w swoim dorobku 22 punkty. W kolejnym spotkaniu nasz zespół zmierzy się z zamykającą tabelę Szczakowianką Jaworzno. 

Dawid Krzętowski (trener, Raków II): Nareszcie wygraliśmy mecz i zdobyliśmy niezwykle ważne 3 punkty. Za to na pewno należą się naszym zawodnikom gratulacje. W tym spotkaniu zasłużyliśmy na pewno na wygraną. W pierwszej połowie mogliśmy zdobyć przynajmniej trzy gole. Niestety nie potrafiliśmy wykorzystać tych sytuacji i dopiero w końcówce strzeliliśmy zwycięskiego gola. Mam nadzieję, że chłopcy uwierzą, że można punktować w tej lidze. Za tydzień czeka nas kolejne ważne spotkanie. Spotkanie o przysłowiowe 6 punktów. 

RKS Raków II - Piast II Gliwice 1:0 (0:0)

Bramka:
1:0 - Marcin Bawolik 83'

Raków II: Lis - Mizgała, Sośniak (86. Olesiński), Zębik, Danilczyk, Obodecki, Dzianok (70. Michnicki), Krzyżak, Woszczyna, Bawolik, Skibiński (60. Łygaś).