Przyjdź na mecz Raków - Podbeskidzie i zobacz, jak historia dzieje się na Twoich oczach!

W środę, 24 kwietnia o godzinie 17.30 podopieczni trenera Marka Papszuna zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała w ramach 30. kolejki Fortuna 1 Ligi. Ten mecz to pozycja obowiązkowa dla każdego kibica "Czerwono-Niebieskich". 

Już tylko jeden punkt dzieli nas od awansu do LOTTO Ekstraklasy. Okazja, aby go zdobyć już za kilka dni, dlatego tym bardziej zachęcamy do zakupu biletów na środowe spotkanie i wspierania naszego zespołu z trybun stadionu przy L83. W tym sezonie już wiele razy udowodniliście, że potraficie zapełnić stadion. Nasi piłkarze wielokrotnie podkreślali, że kibice są ich dwunastym zawodnikiem. 

Dla każdego, kto nosi w sercu "Czerwono-Niebieskie" barwy obecność na tym spotkaniu jest obowiązkowa! #RAKÓWKOMPLETNY to Wy i My!

KUP BILET NA MECZ RAKÓW CZĘSTOCHOWA - PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

Sprzedaż stacjonarna rusza we wtorek, 23 kwietnia. Zapraszamy do kasy stadionowej w godzinach 9 - 19, a także do naszego sklepiku w Galerii Jurajskiej (od godziny 10.30 i w środę w godzinach 10.00 - 14.30). Jednocześnie przypominamy, że cały czas możecie kupować karnety na rundę wiosenną sezonu 2018/2019. Rundę dwudziestolecia.