RadioMarconi.pl znów nadaje z Limanowskiego

Tradycyjnie już dla wszystkich tych, którzy dzisiejszego popołudnia nie będą mogli z różnych względów pojawić się na stadionie Rakowa, redaktorzy rozgłośni RadioMarconi.pl przygotowali relację na żywo. Studio meczowe już od 15:50.
Tradycyjnie już dla wszystkich tych, którzy dzisiejszego popołudnia nie będą mogli z różnych względów pojawić się na stadionie Rakowa, redaktorzy rozgłośni RadioMarconi.pl przygotowali relację na żywo. Studio meczowe już od 15:50. Bezpośrednia transmisja z meczu z Czarnymi Żagań dwa tygodnie temu była swego rodzaju poligonem doświadczalnym. Redakcja RadioMarconi.pl we współpracy z Biurem Prasowym KS Raków podjęła decyzję, by w rundzie wiosennej relacjonować na antenie także spotkania „czerwono-niebieskich” rozgrywane na Limanowskiego. Jak się okazało, był to bardzo dobry pomysł. – Słuchaczy była mniej więcej podobna liczba, jak przy okazji transmisji z meczów wyjazdowych – mówi szef stacji, Piotr Kaźmierczak. – Warto jednak zauważyć, że dużo więcej niż zwykle mieliśmy łączeń z zagranicy i z innych miast w Polsce. Widać więc, że zapotrzebowanie na bieżące informacje na temat gry drużyny Rakowa jest naprawdę spore. Podobnie jak przed dwoma tygodniami, tak i tym razem można spodziewać się łączeń ze stadionem w odstępach 5-7 minutowych. Redaktorzy rozgłośni obiecują także natychmiastowe informacje z murawy, jak tylko na Limanowskiego kibice będą świadkami czegoś naprawdę godnego uwagi. Piłkarskie studio w RadioMarconi.pl ruszy standardowo dziesięć minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego – o 15:50. Dodajmy, że Częstochowski Portal Sportowy jak zwykle przygotował dla kibiców usługę telefoniczną RAKÓW-LIVE-SMS. >> Słuchaj RadioMarconi.pl >> Wejdź na Częstochowski Portal Sportowy