Raków 4Future - "Wszystkie wielkie rzeczy mają swój mały początek"

Startuje nowy projekt Raków 4Future skierowany do najmłodszych, którzy będą mogli rozwijać swojego sportowego ducha pod egidą zdobywcy Pucharu Polski. Piłka nożna to pasja twojego dziecka? Już teraz zapytaj o Raków 4Future w swoim przedszkolu!

Raków 4Future to program organizowany wspólnie przez Raków Częstochowa oraz sponsora technicznego klubu - firmę 4F. Projekt jest dedykowany przedszkolom chcącym wzbogacić ofertę swoich zajęć. Podstawową ideą jest rozwój sportowego zacięcia wśród przedszkolaków.

 

Rodzice, którzy zdecydują się zapisać dzieci na Raków 4Future, mogą liczyć na zajęcia z wykwalifikowaną kadrą trenerską. Całość treningów będzie odbywać się w myśl idei "nauka przez zabawę". Przedszkolaki będą mogły poznawać podstawy piłki nożnej, uczyć się sportowej rywalizacji w duchu fair-play oraz aktywnie spędzać czas. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu. 

 

Treningi w ramach Raków 4Future są płatne, ale miesięczna opłata wyniosi jedyne 100 złotych. By rozpocząć treningi, należy nabyć pakiet startowy, w którego skład wejdą: koszulka sportowa, spodenki, skarpetki oraz worko-plecak. Całość w czerwono-niebieskich barwach z herbem Rakowa. Gwarancją jakości jest sponsor techniczny klubu - firma 4F. Cena pakietu startowego to 199 zł.

 

Ivi Lopez? Tomáš Petrášek? A może Kacper Trelowski? To ich drogą może podążyć Twoje dziecko. Wszystko dzięki projektowi Raków 4Future, który może stać się pierwszym krokiem w drodze po piłkarskie marzenia!

 

Wszystkie wielkie rzeczy mają swój mały początek. Dlatego nie zwlekaj i już teraz zgłoś swoje przedszkole do zajęć w ramach Raków 4Future. Zgłoszenia oraz wszystkie pytania prosimy kierować na [email protected].