Raków – Bytovia Bytów 0:2 (0:0)

Piłkarzom Rakowa nie udało się podtrzymać dobrej passy i po wyjazdowym zwycięstwie z Chrobrym Głogów, przegrali z Bytovią Bytów 0:2. Częstochowianie kończyli mecz w „dziesiątkę” po czerwonej kartce dla Łukasza Kmiecia w siedemdziesiątej minucie spotkania.
Piłkarzom Rakowa nie udało się podtrzymać dobrej passy i po wyjazdowym zwycięstwie z Chrobrym Głogów, przegrali z Bytovią Bytów 0:2. Częstochowianie kończyli mecz w „dziesiątkę” po czerwonej kartce dla Łukasza Kmiecia w siedemdziesiątej minucie spotkania. Częstochowa, 15. sierpnia – godz. 17:00 RAKÓW – BYTOVIA BYTÓW 0:2 (0:0) 0:1 Kaganek (50, bez asysty) 0:2 Hirsz (64, bez asysty) SĘDZIOWAŁ: Mariusz Korpalski (Toruń). ŻÓŁTE KARTKI: Ł.Kowalczyk, Kmieć (Raków) – Kowalski, Pięta, Wróbel (Bytovia). CZERWONA KARTKA: Kmieć (za dwie żółte). WIDZÓW: 1500. RAKÓW: Kos – Mastalerz, da Silva, Soczyński (77. Łysek), P.Kowalczyk – Napora (66. Witczyk), Kmieć, Ł.Kowalczyk, Bezerra (66. Czerwiński)– Balogun – Pląskowski (79. Buczkowski). BYTOVIA: Gostomski – Kowalski (68. Mendes), Wróbel, Łapigrowski, Wróblewski (90. Wiśniewski) – Kaganek (67. Szmidtke), Pięta, Pietroń, Kajca – Ambroziak (81. Kłos), Hirsz.