Raków Częstochowa i Wydawnictwo SQN promują czytanie książek

W nowym sezonie kibice biorący udział w konkursie, który odbywa się przerwie meczów, będą otrzymać nagrody ufundowane przez LaBotigę, oficjalną księgarnię sportową Wydawnictwa SQN.

Wydawnictwo SQN, właściciel księgarni LaBotiga, to jedno z największych wydawnictw książek sportowych w Polsce. Od początku działalności Wydawnictwo SQN wydało blisko 300 książek o tematyce sportowej. Niektóre z nich to "Mike Tyson. Moja prawda" czy "Mecz to pretekst" Anity Werner i Michała Kołodziejczyka należały do najlepiej sprzedających się książek w Polsce.

 

Raków Częstochowa i Wydawnictwo SQN promują czytelnictwo wśród najmłodszych. Od nowego sezonu uczestnicy konkursu w przerwie otrzymują książki ufundowane przez księgarnię LaBotiga - największą internetową księgarnie sportową oferująca najnowsze książki sportowe dla fanów zarówno najpopularniejszych dyscyplin sportowych.

 

Już podczas meczu z Jagiellonią Białystok uczestnicy konkursu otrzymali książki z serii "Wydarzyło się naprawdę", która opowiada o losach najsłynniejszych piłkarzy w dziejach.

 

Pełną ofertę książek możecie znaleźć na www.labotiga.pl oraz www.wsqn.pl