Raków Częstochowa U12 zagra na międzynarodowym turnieju w Krakowie | ZAPOWIEDŹ

W ten weekend w Krakowie odbędzie się 32. Międzynarodowy Turniej im. Adama Grabki - Veneo CUP dla adeptów piłki nożnej z rocznika 2007. W krakowskich zmaganiach weźmie udział nasza drużyna.

Podopieczni trenera Piotra Lenartowskiego zagrają w grupie D. Ich rywalami będą Bate Borysów, Banik Ostrawa i Pogoń Szczecin. W turnieju zagrają też takie drużyny, jak Wisła Kraków, Lokomitva Zagrzeb, Brommapojkarna IF czy Escola Varsovia. Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00 w sobotę meczami fazy grupowej, które będą rozegrane na bocznym boisku Wisły Kraków. Niedzielna faza pucharowa rozgrywana będzie rozgrywana już na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. 

grupa d grabka 600x400

Naszej drużynie życzymy samych zwycięstw!