Raków Częstochowa wyróżniony w Konkursie Klubowym PKO BP Ekstraklasy!

Raków Częstochowa zajął 1. miejsce w Konkursie Klubowym PKO BP Ekstraklasy za sezon 2022/2023 w kategorii "EKSTRA Kreacja" i 2. miejsce w kategorii "EKSTRA Akcja"!

Celem konkursu było nagrodzenie klubów Ekstraklasy za najlepsze działania marketingowe w poszczególnych kategoriach. W konkursie brały udział wszystkie kluby PKO BP Ekstraklasy, a oceny dokonywało jury, w skłąd którego weszli przedstawiciele PKO BP Ekstraklasy i sponsorów ligi. 

 

Raków Częstochowa zajął 1. miejsce w kategorii "EKSTRA Kreacja", w której pod uwagę brana były akcje marketingowe przeprowadzone wspólnie z Partnerem klubowym lub ligi. W przypadku naszego klubu był to wspólny spot reklamowy Rakowa i x-kom promujący grę FIFA 23.

 

 

Nasz klub zajął też 2. miejsce w kategorii "EKSTRA Akcja", w której nagradzane były akcje skierowane do lokalnej społeczności. Z uznaniem jury spotkało się uruchomienie Telefonu Zaufania z okazji Światowego Dnia Walki z Depresją. Dzięki tej corocznej akcji, pomogliśmy kilkudziesięciu osobom w ciężkim stanie psychicznym.

 

 

Dzięki wyróżnieniom, nasz klub otrzyma nagrody w wysokości 8000 złotych netto za pierwsze miejsce i 5000 złotych netto za drugie miejsce. Dodatkowo za zajęcie 1. miejsca przyznana została nagroda specjalna – udział dwóch osób w zagranicznej konferencji naukowej.

 

W poprzedniej edycji konkursu Raków również zdobył 1. miejsce w kategorii "EKSTRA Medialny Klub" za najlepszą współpracę z mediami.