Raków – Energetyk ROW Rybnik 1:0 (0:0)

Na dziesięć minut przed zakończeniem meczu, piłkarze Rakowa bezbramkowo remisowali z Energetykiem ROW Rybnik. Chwilę później sprawy w swoje ręce wzięli Joshua Balogun i Daniel da Silva. Obaj „rozklepali” defensywę gości i Brazylijczyk mógł cieszyć się z pierwszej bramki w barwach klubu z Limanowskiego.
Na dziesięć minut przed zakończeniem meczu, piłkarze Rakowa bezbramkowo remisowali z Energetykiem ROW Rybnik. Chwilę później sprawy w swoje ręce wzięli Joshua Balogun i Daniel da Silva. Obaj „rozklepali” defensywę gości i Brazylijczyk mógł cieszyć się z pierwszej bramki w barwach klubu z Limanowskiego. Częstochowa, 25. sierpnia – godz. 17:00 RAKÓW – ENERGETYK ROW RYBNIK 1:0 (0:0) 1:0 da Silva (81, asysta Balogun) SĘDZIOWAŁ: Jacek Lis (Katowice). ŻÓŁTE KARTKI: Mastalerz, Ogłaza (Raków) – Kutarba, Grolik (Energetyk ROW). WIDZÓW: 1300. RAKÓW: Kos – Mastalerz, Soczyński (85. Górecki), da Silva, P. Kowalczyk – Napora (80. Witczyk), Kmieć, Ł. Kowalczyk (62. Ogłaza), Bezerra – Pląskowski (90. Łysek) – Balogun. ENERGETYK ROW: Kajzer – Kutarba, Szary, Grolik, Krotofil – Muszalik, Jary (84. Gładkowski), Wieczorek, Kostecki – Kasprzyk (66. Szatkowski), Buchała (75. Kurzawa). Fot. Krzysztof Bolkowski