Raków gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Na aukcjach wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy znajduje się wiele czerwono-niebieskich gadżetów. Ponadto podczas wielkiego finału na Placu Biegańskiego będziecie mogli spotkać Rycerza Medalika.

Duży wkład wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mają Ambasadorzy Rakowa, którzy wsparli lokalne sztaby w Olsztynie, Rudnikach, Popowie i Kłomnicach. W trakcie wielkiego finału, który odbędzie się 28.01 na placu Władysława Biegańskiego, będzie można wylicytować koszulkę z autografem piłkarzy Rakowa Częstochowa.

 

Aukcje online:

 

Licytacja proporca meczowego Raków Częstochowa - KGHM Zagłębie Lubin z autografami. 

Licytacja proporca meczowego Raków Częstochowa - SK Dnipro-1 z autgorafami.

 

Ponadto fizycznie możecie licytować jeszcze dwa podpisane proporczyki z autografami na tych wydarzeniach. Podczas wielkiego finału WOŚP w Gminnym Centrum Kultury w Popowie odbędzie się licytacja proporca. Podobny gadżet trafił także do Sztabu Ziemi Kłomnickiej.

 

Dzięki wspólnej inicjatywie z STS możecie spełnić także marzenie i wylicytować trening z naszą drużyną w ramach 32. Finału WOŚP! Szczegóły TUTAJ.

 

Oprócz aukcji, z których dochód został przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, można licytować piłkę z autografami, żeby wesprzeć Tymka. Piłka została przekazana przez Aleksandrę Napieraj, Ambasadorkę Rakowa Częstochowa w Wieluniu. Licytacja trwa TUTAJ.