Raków i Fortuna nadal razem!

Raków Częstochowa przedłużył umowę sponsoringową z Fortuną Zakładami Bukmacherskimi. Naszym oficjalnym bukmacherem został jeden z liderów branży zakładów wzajemnych w kraju. Nowy kontrakt obowiązywać będzie co najmniej do zakończenia sezonu 2019/2020.

Umowa pomiędzy Rakowem a Fortuną obejmuje ekspozycje logotypu bukmachera na rękawku stroju meczowego i nośnikach reklamowych podczas spotkań domowych częstochowian. Współpraca zakłada również wspólne aktywacje dla kibiców oraz obecność Fortuny w klubowych kanałach social media.

 

- Cieszymy się, że Fortuna znalazła się w gronie naszych sponsorów na kolejny rok. Dziękujemy za zaufanie i głęboko wierzymy w to, że nasza współpraca będzie się stale rozwijała - powiedział prezes Rakowa Częstochowa, Wojciech Cygan.

 

- Współpracę z Rakowem nawiązaliśmy niedługo po awansie drużyny z Częstochowy do pierwszej ligi. Już wtedy dało się zauważyć bardzo ambitne plany właściciela i szefostwa klubu, dlatego cieszymy się, że towarzyszyliśmy Rakowowi na drodze do Ekstraklasy i będziemy dalej wspierać "Czerwono-Niebieskich", jako oficjalny bukmacher. Mamy nadzieję, że Raków w najwyższej klasie rozgrywkowej na polu organizacyjnym i sportowym wciąż będzie niezwykle sprawnie realizował założone cele, co przełoży się również na korzyści wizerunkowe oraz biznesowe Fortuny – powiedział Leszek Haba, Członek Zarządu, Dyrektor Marketingu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

 

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji. Fortuna od lat wspiera polski sport, sponsorując m.in. Legię Warszawa oraz rozgrywki piłkarskie Fortuna 1 Liga.