Raków II - Górnik Wesoła 2:1

Na inaugurację rundy wiosennej rezerwy Rakowa pokonały na własnym stadionie Górnika Wesoła 2:1. Bramki dla częstochowian zdobyli Peter Hoferica i Łukasz Buczkowski.

W pierwszej części spotkania kibice nie oglądali bramek. Wynik otworzył w 63 minucie Peter Hoferica, który wykończył składną akcję naszej drużyny i z najbliższej odległości pokonał bramkarza rywali.

Goście zdołali doprowadzić do wyrównania nieco ponad kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry. Piotr Jaromin wykorzystał rzut karny.

W 83 minucie wprowadzony po przerwie Łukasz Buczkowski ustalił wynik meczu. Dzięki zwycięstwu Raków II awansował na 9. miejsce w ligowej tabeli. Kolejnym rywalem czerwono-niebieskich będzie lider rozgrywek Gwarek Tarnowskie Góry.

Raków II - Górnik Wesoła 2:1 (0:0)

1:0 - Peter Hoferica 64'
1:1 - Piotr Jaromin 74'
2:1 - Łukasz Buczkowski 83'

Skład Rakowa: Kos - Kowalczyk, Radler (71. Misik), Mesjasz, Góra, Pawlusiński (46. Buczkowski), Bissi, Hoferica, Kamiński, Mizgała, Okińczyc (46. Bronisławski)