[Raków II] Gramy z Rozwojem

Czerwono-Niebiescy mogą szybko zrehabilitować się po porażce z Gwarkiem Ornontowice. Już dzisiaj (wtorek, 24.08) Raków II zmierzy się na własnym boisku z Rozwojem Katowice. Początek spotkania o godzinie 17.30 na boisku bocznym przy ulicy Limanowskiego.

Częstochowianie w 2. kolejce Zina IV Ligi przegrali z Gwarkiem 0:1. Po dwóch rozegranych meczach na koncie naszej drużyny znajdują się 3 punkty. 

 

Nasi dzisiejsi rywale gorzej rozpoczęli sezon. Na inaugurację katowiczanie przegrali 0:2 ze Szczakowianką Jaworzno. Z kolei w miniony weekend w derbach stolicy województwa śląskiego Rozwój podzielił się punktami z Podlesianką (1:1). 

 

Przed obecną kampanią Raków zmierzył się w meczu sparingowym z Rozwojem. Wówczas górą byli nasi przeciwnicy, którzy wygrali 2:1. Jednak z tego meczu nie należy wyciągać daleko idących wniosków, ponieważ był to pierwszy test przed ligą i był to dopiero początek przygotowań do sezonu. 

 

Mecz Raków II - Rozwój Katowice zostanie rozegrany na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Limanowskiego. Ze względu na obostrzenia związane z epidemią COVID-19 na trybunach może zasiąść ograniczona liczba osób.