Raków II – Grunwald Ruda Śląska 0:1 (0:0)

Drugi zespół Rakowa przegrał przy Limanowskiego z liderem czwartoligowych rozgrywek - Grunwaldem Ruda Śląska 0:1. Bramkę na wagę zwycięstwa zespół gości strzelił w 79. minucie meczu.

Biorąc pod uwagę przebieg całego meczu, można stwierdzić, że to Raków był stroną dominującą i częściej utrzymywał się przy piłce. Goście czekali na kontrę i po jednej z nich zdołali objąć prowadzenie, które, jak się później okazało, utrzymali do końca spotkania. W 79. minucie meczu piłkę z najbliższej odległości do bramki skierował Mateusz Dreszer. W końcówce częstochowianie mogli wyrównać, ale nie wykorzystali dogodnych okazji. W bramce Rakowa, po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją, stanął Mateusz Kos i zaliczył dobry występ. Kolejne spotkanie Raków II rozegra na wyjeździe. Rywalem czerwono – niebieskich będzie w sobotę (17. maja) Wyzwolenie Chorzów.

Częstochowa, 11. maja – godz. 17:00
RAKÓW II – GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 0:1 (0:0)
0:1 Dreszer (79)

RAKÓW II: Kos – Krajza, Ogłaza, Kominiak, Góra – Witczyk, Vitinho (46. Diogo), Nocuń, Krupa – Świerk (46. Werner) – Wiktorek.