[Raków II] Jedziemy do Zawiercia!

W 6. kolejce Zina IV Ligi nasza druga drużyna zmierzy się na wyjeździe z Wartą Zawiercie.

Będzie to pojedynek drużyn, które legitymują się takim samym bilansem punktowym. Zarówno nasi rywale, jak i częstochowianie cztery razy zdobyli komplet punktów, a raz schodzili z boiska pokonani. Lepszy od tych dwóch drużyn jest jedynie Ruch Radzionków, który zanotował same zwycięstwa.

W ostatniej serii spotkań Warta przegrała na wyjeździe z Podlesianką Katowice aż 3:5. Zawiercianie stracili tyle goli, ile w poprzednich czterech kolejkach. Jednak na plus naszych sobotnich rywali należy dodać, że są oni na drugim miejscu pod względem skuteczności w grupie 1 Zina IV Ligi. Warta strzeliła 15 bramek o jedno trafienie mniej niż Podlesianka. Z kolei Raków II ma 13 straconych goli i 3 stracone, a to oznacza, że w szesnastozespołowej stawce mamy najszczelniejszą obronę.

W poprzednim sezonie w starciu Warta - Raków II padł remis 1:1. Nasz zespół objął prowadzenie po bramce Michała Mizgały w 38. minucie. Z kolei tuż przed przerwą wyrównał Damian Adamiecki. Ówczesne rozgrywki zielono-biało-czarni zakończyli na 5. miejscu.

Spotkanie Warta - Raków II odbędzie się w sobotę 11 września o godzinie 16.

Bezpośrednią relację z tego spotkania w systemie PPV (koszt 12. zł) przeprowadzi platforma www.tvcom.pl. Bezpośredni link do transmisji: TUTAJ.