[Raków II] Kolejne domowe zwycięstwo! Raków - Przemsza 3:0

Raków II Częstochowa nie zwalnia tempa i inkasuje kolejne trzy punkty w Zina IV Lidze. W sobotnie popołudnie Czerwono-Niebiescy na własnym boisku 3:0 pokonali Przemszę Siewierz.

Podopieczni trenera Tomasza Kuźmy byli faworytem meczu z Przemszą i ze swoje roli świetnie się wywiązali. Wynik spotkania w 35. minucie otworzył Łukasz Mazurek. Jeszcze przed przerwą prowadzenie Rakowa podwyższyło samobójcze trafienie gości. Na kwadrans przed końcowym gwizdkiem wynik meczu ustalił Przemysław Oziębała.

Sobotnia wygrana była ósmą w bieżących rozgrywkach Zina IV Ligi. Zespół trenera Tomasza Kuźmy jest obecnie wiceliderem tabeli, tracąc jedno "oczko" do Ruchu Radzionków. W następnym meczu częstochowianie na własnym boisku będą podejmować Unię Dąbrowa Górnicza.

Raków II Częstochowa - Przemsza Siewierz 3:0 (2:0)

Bramki: Mazurek 35', Samobójcza 42', Oziębała 75'