Raków II lepszy od Górnika Piaski

Rezerwy Rakowa pokonały w meczu 11. kolejki IV ligi Górnik Piaski 5:0. Hattrickiem w tym spotkaniu popisał się Damian Warchoł, a po jednym trafieniu dołożyli Przemysław Mońka i Carlinhos.

Podopieczni Macieja Strożka otworzyli wynik już po niespełna 120 sekundach pojedynku za sprawą gola Przemysława Mońki. W 19 minucie na 2:0 podwyższył Warchoł.

Po zmianie stron częstochowianie zdobyli jeszcze 3 gole. Najpierw znakomitą indywidualną akcją popisał się Brazylijczyk Carlinhos. Następnie dwa razy bramkarza Górnika pokonał jeszcze Damian Warchoł.

Warto podkreślić, że w 59 minucie gry na boisku pojawił się po kilkunastomiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją Vitinho. Ze zdrowiem Brazylijczyka jest już wszystko w porządku i powoli będzie powracał do rytmu meczowego.

Kolejnym rywalem naszej drużyny na IV-ligowym froncie będzie Unia Ząbkowice.

RKS Raków II - Górnik Wesoła 5:0 (2:0)