Raków II - Lotnik Kościelec 1:0 (0:0)

Bardzo ważne zwycięstwo odniósł w niedzielę drugi zespół Rakowa. Czerwono – niebiescy pokonali na własnym stadionie Lotnik Kościelec 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 86. minucie meczu Krzysztof Marciniec.
Bardzo ważne zwycięstwo odniósł w niedzielę drugi zespół Rakowa. Czerwono – niebiescy pokonali na własnym stadionie Lotnik Kościelec 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 86. minucie meczu Krzysztof Marciniec. Częstochowa, 1. maja – godz. 11:00 RAKÓW II – LOTNIK KOŚCIELEC 1:0 (0:0) 1:0 Marciniec (86, bez asysty) RAKÓW II: Kos – Kisiel, Gajda, Górecki Ż ( 80. Perliński), Walasek – Szymczyk – Sobczyk Ż, D. Świerk (60. Hibner), Suchecki – Czerwiński Ż (60. Marciniec), Wiktorek (80. Łyko).