Raków II - MLKS Woźniki 2:0 (1:0)

Drużyna rezerw Rakowa pokonała 2:0 MLKS Woźniki 17. kolejki IV Ligi. Bramki dla czerwono-niebieskich zdobyli Robert Brzęczek i Dariusz Pawlusiński.

Podopieczni Macieja Strożka objęli prowadzenie w 24 minucie spotkania. Autorem bramki był Robert Brzęczek. Przez długi czas wynik na tablicy świetlnej nie ulegał zmianie. Na 5 minut przed końcem regulaminowego czasu gry bramkarz MLKS-u został pokonany drugi raz. Tym razem na listę strzelców wpisał się Dariusz Pawlusiński, który ustalił wynik spotkania.

Częstochowianie zajmują 6. miejsce w ligowej tabeli i w swoim dorobku mają 25 punktów.

Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie Sarmacja Będzin.

Raków II Częstochowa - MLKS Woźniki 2:0 (1:0)