[Raków II] Niedziałkowski strzela, Raków wygrywa

Kolejne zwycięstwo odnieśli zawodnicy Rakowa II. Tym razem Czerwono-Niebiescy wygrali na wyjeździe z Unią Kosztowy 2:0.

Było to 3 zwycięstwo Rakowa w obecnym sezonie, jednak nie przyszło ono łatwo. Do 80. minuty utrzymywał się bezbramkowy remis, a na brak pracy nie mógł narzekać Jakub Mądrzyk. 10 minut przed końcem regulaminowego czasu gry Adrian Krysik dośrodkował z prawej strony, a wprowadzony tuż po przerwie Mateusz Niedziałkowski z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. 120 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry ponownie w głównej roli wystąpił Niedziałkowski. Z dystansu uderzał Jakub Bator, bramkarz odbił przed siebie futbolówkę przed siebie, do której dopadł nasz napastnik i skutecznie zakończył akcję. 

 

Ostatecznie Raków II wygrał Unia Kosztowy. Po 4. rozegranych kolejkach nasz zespół ma na koncie 9 punktów i zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli. Do tej pory tylko dwa kluby mogą pochwalić się kompletem zwycięstw. Są to: Warta Zawiercie i Ruch Radzionków. 

 

 Skrót spotkania Unia - Raków II.

 

Unia - Raków 0:2 (0:0)

 

Bramki:
1:0 - Niedziałkowski 80.

2:0 - Niedziałkowski 88. 

 

Raków II: Mądrzyk - Chłód, Czekaj, Mazurek, T. Kubik (46. Niedziałkowski), Tylec (86. Kuszaj), Kanior (46. Krysik), Malinowski (86. Kokoszczyk), Budnicki, Danilczyk, Głasek (46. Bator).