[Raków II] Ostatni mecz rundy zasadniczej

W sobotnie przedpołudnie Czerwono-Niebiescy rozegrają mecz ostatniej – 30. kolejki Zina IV Ligi. Rywalem rezerw Rakowa będzie MKS Myszków.

Będzie to ostatnie spotkanie przed zaplanowanymi na 18 i 21 czerwca barażami o awans do III Ligi. Podopieczni Tomasza Kuźmy wrócili w ostatnim czasie na zwycięską ścieżkę. Jeśli pokonają MKS Myszków, będzie to ich czwarta wygrana z rzędu, co może dobrze nastroić przed meczami z GKS-em II Tychy. 

 

Rywal Czerwono-Niebieskich z dorobkiem 50 punktów plasuje się na 4. miejscu w lidze. W tym sektorze tabeli sytuacja nie jest jeszcze wyjaśniona, a MKS Myszków na finiszu rozgrywek może zostać wyprzedzony przez Szczakowiankę Jaworzno.  

 

W poprzedniej serii gier Myszkowianie pokonali u siebie Podlesiankę Katowice 2:1. Ich ostatni mecz wyjazdowy w Jaworznie zakończył się natomiast wysoką porażką 0:4. 

 

Czerwono-Niebiescy z MKS-em Myszków zagrali 13 listopada – w 15. Kolejce zina IV Ligi. Drugi zespół Rakowa wygrał tamto spotkanie 3:0, a gole strzelali nominalni napastnicy. Dwukrotnie do siatki trafił Mazurek, trzeci gol padł łupem Niedziałkowskiego. 

 

Mecz rozpocznie się o 11:00 w sobotę. Zapraszamy serdecznie na boczne boisko przy Limanowskiego 83.