[Raków II] Pierwsza gra na wyjeździe

Gracze rezerw Rakowa nie mieli zbyt dużo czasu na odpoczynek. Podopieczni Tomasza Kuźmy kolejne ligowe spotkanie rozegrają już w środę. Czerwono-Niebiescy postarają się kontynuować serię zwycięstw w wyjazdowym meczu ze Stalą Brzeg.

 

Dwa dotychczasowe mecze rezerw Rakowa, to 6 zdobytych punktów. Czerwono-Niebiescy pokonali MKS Kluczbork i Ślęzę Wrocław w stosunku 2:1. W ciągu czterech najbliższych dni, zawodnicy trenera Kuźmy rozegrają kolejne dwa mecze. W środę 17 sierpnia czeka ich wyjazd do Brzegu, w sobotę 20 sierpnia podejmą u siebie Stilon Gorzów Wielkopolski. 

 

Stal Brzeg w dwóch pierwszych kolejkach wygrała 1:0 z rezerwami Chrobrego Głogów i zremisowała 2:2 z drugim zespołem Górnika Zabrze. Po dwóch kolejkach III Ligi, grupy trzeciej, klub z Brzegu zajmuje 5. miejsce. Raków II jest współliderem tabeli, wraz z Lechią Zielona Góra.  

 

W ubiegłym sezonie Stal Brzeg zajęła 9. miejsce w lidze. W dotychczasowej historii oba zespoły nie mierzyły się jeszcze ze sobą. 

 

Mecz zostanie rozegrany zostanie na stadionie MOSiR w Brzegu, mieszczącym się przy ul. Sportowej 1. Spotkanie poprowadzi sędzia Kacper Kendzia z Rawicza. Arbiter rozpocznie mecz o godzinie 17:00.