[Raków II] Pierwsza ligowa niedziela rezerw Rakowa

W nadciągający weekend rozegrana zostanie ósma seria gier III ligi, gr. 3. Czerwono-Niebiescy po piętnastu miesiącach od pamiętnych baraży zagrają ponownie z Odrą Wodzisław.

Okazałe zwycięstwo w Legnicy, to kolejne potwierdzenie dużego potencjału podopiecznych Tomasza Kuźmy. Czerwono-Niebiescy wygrali sześć spośród siedmiu ligowych spotkań. Przewaga Rakowa II nad drugim w tabeli Pniówkiem Pawłowice Śląskie wynosi 5 punktów.  

 

Niedzielny rywal drugiej drużyny Rakowa – Odra Wodzisław – z dorobkiem 8 punktów zajmuje obecnie 11. miejsce w lidze. Co ciekawe, ubiegły sezon Odra zakończyła właśnie na 11. pozycji. Podopieczni Jacka Trzeciaka w poprzedniej kolejce przegrali u siebie 2:3 z rezerwami Górnika Zabrze. 

 

Ostatnie mecze obu drużyn, to barażowy dwumecz o awans do III ligi. Miało to miejsce w czerwcu 2021 roku i wówczas Raków przegrał w Wodzisławiu 1:2, a u siebie 2:4. Czerwono-Niebiescy po niespełna półtorej roku spróbują się zrewanżować Odrze za tamten dwumecz.

 

Mecz zostanie rozegrany przy Limanowskiego 83, w niedzielę. Sędzia da sygnał do rozpoczęcia gry o 12:00. Trwa modernizacja obiektu, więc mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Spotkanie będzie można obejrzeć za darmo na naszym kanale YouTube.