Raków II pokonał Polonię Poraj

Rezerwy Rakowa pokonały na własnym boisku Polonię Poraj 2:0 w meczu 18. kolejki IV ligi.

Wynik w 9 minucie otworzył Wojciech Okińczyc, który wykorzystał rzut karny. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy na 2:0 podwyższył Przemysław Mizgała, który wykończył szybki kontratak naszej drużyny.

W drugich 45 minutach kibice nie oglądali bramek. Nasi rywale mieli swoje szanse na zmianę rezultatu, jednak bardzo dobrze dysponowany w dniu dzisiejszym był Mateusz Kos.

Raków II dopisał 3 punkty do swojego dorobku i nadal zajmuje 10. miejsce w tabeli. Częstochowianie zwiększyli przewagę nad kolejną drużyną w tabeli - Górnikiem Wesoła - do sześciu oczek.

Następnym rywalem naszego zespołu będzie Slavia Ruda Śląska.

Raków II - Polonia Poraj 2:0 (2:0)

1:0 - Wojciech Okińczyc 9'
2:0 - Przemysław Mizgała 45'

Skład Rakowa: Kos - Sabiłło (76' Buczkowski), Małolepszy, Mesjasz, Kowalczyk, Bissi, Bronisławski, Pawlusiński (60' Wojtyra), Mizgała, Piątek (70' Dobosz), Okińczyc (46' Misik)