[Raków II] Próba generalna

W sobotę podopiecznych trenera Tomasza Kuźmy czeka próba generalna przed startem Zina IV Ligi. Czerwono-Niebiescy na własnym boisku zmierzą się z zespołem KS Olkusz. Początek spotkania o godzinie 13.

Przed rundą jesienną sezonu 2021/2022 Czerwono-Niebiescy rozegrali do tej pory cztery sparingi. Jeden wygrali z GKS-em Bełchatów, raz zremisowali z MKS-em Kluczbork, a dwukrotnie musieli uznać wyższość rywali w starciach z Rozwojem Katowice i Lechią Tomaszów Mazowiecki. 

 

Teraz przed częstochowianami ostatnie spotkanie z teoretycznie najniżej notowanym przeciwnikiem. KS Olkusz nadchodzący sezon rozpocznie w Keeza Lidze Okręgowej Kraków grupa 1. W zeszłej kampanii nasz jutrzejszy rywal w tej samej klasie rozgrywkowej zajął 7. miejsce z dorobkiem 37 punktów. Starcie z ekipą z Olkusza będzie na pewno bardzo dobrą okazją do przetestowania różnych wariantów taktycznych, które zostaną wprowadzone już podczas spotkań ligowych. 

 

Raków II na inaugurację rozgrywek grupy 1 Zina IV Ligi zmierzy się na własnym boisku przy ulicy Limanowskiego 83 z Szombierkami Bytom. Spotkanie odbędzie się 14 sierpnia o godzinie 10.