Raków II przegrywa z RKS-em Grodziec

W przedostatnim meczu sezonu IV ligi rezerwy Rakowa przegrały na własnym boisku z RKS-em Grodziec 2:5.

Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla częstochowian, którzy w pierwszej połowie spotkania stracili 4 bramki, a zdołali zaledwie odpowiedzieć jednym trafieniem. W doliczonym czasie gry Matheus Bissi z rzutu wolnego dośrodkował w pole karne, a do piłki najwyżej wyskoczył Daniel Rumin, który strzałem głową pokonał bramkarza rywali.

Po zmianie stron gra toczyła się przeważnie w środkowych strefach boiska. 20 minut po rozpoczęciu drugiej połowy wprowadzony po przerwie Kamil Wojtyra ujrzał drugi żółty kartonik i musiał opuścić boisko.

Goście zdołali jeszcze zdobyć piątą bramkę, natomiast wynik ustalił Bissi popisując się uderzeniem z rzutu wolnego z kilkudziesięciu metrów, które zaskoczyło bramkarza z Grodźca.

Dawid Krzętowski (trener, Raków II): Zagraliśmy bardzo słabo. Oby nie okazało się, że zabraknie nam punktów w walce o utrzymanie. Niestety na boisku nie u wszystkich było widać takiego zaangażowania, jakiego wymagamy od zawodników razem z trenerem Nocuniem. Grodziec nas zdominował fizycznie, a my nie podjęliśmy walki i to nas najbardziej boli. Chłopaki muszą w końcu zrozumieć, że to nie jest granie na "Orliku" i jak nie zostawiamy całego zdrowia na boisku to lepiej na nie w ogóle nie wychodzić.

RKS Raków II - RKS Grodziec 2:5 (1:4)