[Raków II] Przyjeżdża Polonia

W sobotę (6.11) zespół Rakowa II na własnym boisku podejmie ekipę Polonia Łaziska Górne.

Czerwono-Niebiescy kontynuują swoją zwycięską serię. Na razie wynosi ona 11 spotkań z rzędu, w których nasi zawodnicy zostawili w pokonanym polu rywali. W sobotę powalczą o przedłużenie tej serii. 

 

Na Limanowskiego przyjeżdża Polonia Łaziska Górne. Zespół, który w poprzednich rozgrywkach dwukrotnie uległ Rakowowi. Pod Jasną Górą częstochowianie zaaplikowali rywalom aż pięć goli, a na listę strzelców wpisali się: Skibiński, Budnicki, Lenartowski oraz dwukrotnie Chiliński. Z kolei w rewanżu podopieczni trenera Tomasza Kuźmy zwyciężyli 3:0 po bramkach: Tylca, Balboy i Piątkowskiego. 

 

Obecna dyspozycja obu ekip sugeruje, że w sobotę może być "powtórka z rozrywki". Raków II pewnie lideruje w grupie 1 Zina IV Ligi z dorobkiem 36 punktów. Z kolei nasi rywale plasują się na 12. lokacie i zgromadzili 13 oczek. Polonia legitymuje się bilansem 4 zwycięstw, 1 remisu i 8 porażek. W ostatniej serii spotkań podopieczni trenera Daniela Tukaja ulegli na własnym boisku Podlesiance Katowice 2:3. 

 

Spotkanie Raków II - Polonia Łaziska Górne zostanie rozegrane w sobotę, 6 listopada o godzinie 11 na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią przy MSP "Raków".