Raków II remisuje ze Slavią

W meczu 4. kolejki IV ligi rezerwy Rakowa zremisowały ze Slavią Ruda Śląska 1:1.

Częstochowianie objęli prowadzenie w 14 minucie spotkania. Gola zdobył Maksym Kowal. Wynik utrzymywał się do 90 minuty. Niestety w doliczonym czasie gry podopieczni Macieja Strożka stracili bramkę i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

Częstochowianie aktualnie zajmują 14. miejsce w ligowej tabeli.

W kolejnym spotkaniu czerwono-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z Zielonymi Żarki.

Raków II Częstochowa - Slavia Ruda Śląska 1:1 (1:0)

Bramki: Kowal 14 - T. Rejmanowski 90+2.

RAKÓW II: Mielcarz - Mońka, Ofmański, Małolepszy, Wojtyra (46. Waszkiewicz), Pawlusiński, Misik, Hoferica (46. Carlinhos), Łazaj, Kowal (73. Dobosz), Warchoł.

SLAVIA: Kucharski - Maciejewski, Met, Korban, Wujec, Zalewski, Puschhaus, Moritz, Strzalla (75. T. Rejmanowski), Filipiak (46. Babczyński), Lach.

Żółte kartki: Łazaj, Mońka, Pawlusiński, Ofmański - Babczyński, Korban, Zalewski, Met, T. Rejmanowski.