Raków II - RKS Grodziec 1:1

W niedzielę druga drużyna Rakowa zremisowała na własnym boisku z RKS-em Grodziec 1:1. Bramkę dla czerwono-niebieskich zdobył Arkadiusz Porochnicki.

Częstochowianie objęli prowadzenie w 34 minucie spotkania, kiedy Porochnicki uderzył z prawej strony i trafił w samo okienko bramki RKS-u Grodziec.

Goście wyrównali w 69 minucie. W polu karnym faulowany był Damian Koch, a sędzia bez wahania wskazał na "wapno". Do piłki podszedł Mateusz Majchrzak, który pokonał Przemysława Wróbla.

Do końca spotkania żadna z drużyn nie zdołała już zdobyć gola i ostatecznie mecz zakończył się remisem.

Warto podkreślić, że pierwszy raz po poważnej kontuzji na boisku zameldował się Adrian Kural, który rozegrał 60 minut. Więcej o powrocie "Kuriego" do gry napiszemy wkrótce na naszej stronie.

Po 17. rozegranych kolejkach częstochowianie na swoim koncie mają 26 punktów i zajmują 7 miejsce w ligowej tabeli IV Ligi grupy śląskiej I. Kolejnym rywalem naszych piłkarzy będzie Slavia Ruda Śląska.

RKS Raków II - RKS Grodziec 1:1 (1:0)