[Raków II] Środowe granie przy Limanowskiego 83. Przyjeżdża Carina Gubin

Rezerwy Rakowa Częstochowa w środku tygodnia rozegrają kolejny mecz ligowy. Podopieczni Michała Pulkowskiego w środę o 15:00 powalczą o komplet punktów z Cariną Gubin.

Po trzech seriach gier drugi zespół Rakowa ma na koncie 4 “oczka”. Rezerwy, jak dotąd, zanotowały zwycięstwo, remis i porażkę. Nasi najbliżsi przeciwnicy wciąż poszukują pierwszego triumfu. W trzech dotychczas rozegranych spotkaniach Obuwnicy zdobyli zaledwie punkt, dwukrotnie przegrywając i remisując 0:0 z Pniówkiem Pawłowice. 

 

W poprzednim sezonie zespół z granicznego miasta przez długi czas bił się w środku ligowej stawki, aby zaliczyć udaną końcówkę rozgrywek i wywindować się na 5. pozycję w tabeli. Zawodnicy z Gubina zdobyli w poprzedniej kampanii 54 punkty – o 11 mniej od rezerw Rakowa. Obuwnicy 16 spotkań wygrali, 6 zremisowali i 12 przegrali, notując identyczny bilans punktowy w meczach u siebie i w delegacji. Carina Gubin była oszczędna w bramkach, tracąc ich 45 i strzelając 47. W meczach Cariny i LKS-u Goczałkowice-Zdrój padało najmniej goli w lidze. Najlepszym strzelcem drużyny z Gubina był Jakub Ryś z dorobkiem 12 trafień. 

 

W poprzednim sezonie mecze między Rakowem II a Cariną Gubin również nie obfitowały w gole. W pierwszym spotkaniu, przy #L83, Medaliki wygrali 1:0 po strzale głową Michała Czekaja. Na wiosnę Obuwnicy zrewanżowali się Rakowowi, zwyciężając również 1:0 po bramce Bartosza Woźniaka. 

 

Środowy mecz odbędzie się na boisku bocznym przy ul. Limanowskiego 83 w Częstochowie. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o 15:00. Zapraszamy serdecznie na trybuny, wstęp wolny.